Informacja o nadchodzącym 24 Zjeździe Krystyn w Wiśle

Zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu na żywo - pod poniższym linkiem https://www.facebook.com/events/5879415385405829 

https://www.facebook.com/OgolnopolskiZjazdKrystyn/videos/126883412699947

Zbliża się magiczny dla nas dzień 13 marca, w którym od wielu lat w sposób bardzo uroczysty wspólnie obchodzimy nasze imieninowe święto.

Ubiegły 23. Zjazd w Kołobrzegu, z uwagi na prawdopodobieństwo zarażenia koronawirusem Covid -19 (na dzień 13.03.2020 r. było 17 nowych przypadków zachorowań a 68 przypadków kumulacyjnych w Polsce), został oficjalnie odwołany.

Dla Krystyn które już były w hotelach realizowałyśmy program dostosowując się do ograniczeń ogłoszonych w wytycznych rządu i sanepidu.
Nikt nie przypuszczał, że okres pandemii koronawirusa będzie tak długi i nie wiadomo do dzisiaj kiedy się skończy.

Drogie Krystyny

Po rozważeniu wszystkich okoliczności związanych z ograniczeniami z powodu pandemii Covid-19 Zarząd Stowarzyszenia podjął decyzję, że w tym roku 13 marca spotkamy się w zmienionej formule. 24 Zjazd Krystyn odbędzie się w dniu 13 marca w trybie online .

Jako organizatorzy Zjazdu postaramy się sprostać nowemu wyzwaniu, które stawia przed nami otaczająca nas rzeczywistość . Przy Waszym współudziale będziemy dalej kontynuować naszą wieloletnią tradycję Zjazdów .

Będzie możliwość zobaczenia transmisji na żywo na fecebook-u. Szczegółowy program Zjazdu zamieścimy w terminie późniejszym

Relację ze Zjazdu zamieścimy także na naszej stronie internetowej.

Zarząd Stowarzyszenia


Galeria

wisla-1wisla-2wisla-3wisla-4wisla-5-most-labajow